K.K.K.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Transport ja tagastamine

Kui kiiresti minu tellimus teele pannakse?

Pärast tellimuse kinnitamist saadame paki välja kõige hiljem kolme tööpäeva pärast, ent tavaliselt kiiremini.

Tarneaeg

Tavaline tarneaeg on 2–7 tööpäeva.

Eesti tellimused toimetatakse kohale Omnivaga.

Transpordi hind

Transpordi hind algab 1,99 eurost.

TASUTA transport alates 49-eurosest tellimusest.

TASUTA transport

Enamik üle 49-euroseid tellimusi vastab TASUTA tavatranspordi tingimustele.

Kuidas ma paki tagastan?


Kahjustatud või ootustele mittevastavad tooted saab tagastada 14 päeva jooksul alates ostukuupäevast. Kahjustamata või peaaegu täiuslikus seisundis tooteid saab tagastada 45 päeva jooksul. Toote tagastamiseks võtke meiega ühendust. Pimetagastusi ei toimu. Tagasimakstavas summas ei sisaldu transporditasud. Kui pakk oli saabudes kahjustunud või katki, tagastame toote eest tasutud summa. Hüvitise saamiseks peate esitama tõendusmaterjali.


*Tagasi maksame raha siis, kui oleme tagastatud toote tagasi saanud.
*Digitoodete tagastamine Digitooteid, näiteks PDF-faile, ei saa tagastada ning nende eest ei ole võimalik raha tagasi saada.

Maksed

Kuidas ma saan maksta?

Meie poes saab maksta VISA, VISA ELECTRONI, MASTERCARDI JA MAESTRO krediit- ja deebetkaartidega. Samuti saab maksta PayPali kaudu.
Maksmise ajal peate sisestama vajamineva teabe ning valima makseviisi (krediitkaart või PayPal).


Kui maksega tekib tõrge, siis võtke meiega ühendust aadressil info@joyful-couple.com

Kas ma saan oma tellimuse tühistada?

Kui mõtlesite ümber või märkasite oma tellimuses viga, võtke meiega esimesel võimalusel ühendust aadressil info@joyful-couple.com


Kui tellimust ei ole veel väljastatud, saame tellimuse tühistada ning raha tagastada. Kui tellimus on juba väljastatud, ei saa me seda enam tühistada.

Mida teha, kui ma ei saa tellimust esitada?

Esiteks kontrollige, et olete kõik vajaminevad andmed sisestanud (nimi, telefoninumber, aadress, makse andmed jne).


Kui kõik andmed on sisestatud, aga tellimust endiselt esitada ei saa, võtke meiega ühendust aadressil info@joyful-couple.com. Aitame teid meeleldi.

 

Tagasimaksed ja tagastamine

Kas ma saan toote tagastada?

Esemelised tooted: kui saite rikutud või katkise toote, saate selle loomulikult tagastada! Kui soovite esitada kaebuse või toote tagastada, kirjutage meile aadressil info@joyful-couple.com.
Toote tagastamise kohta leiate rohkem teavet allpool.

Digitooted: Digitooteid, näiteks PDF-faile, ei saa tagastada ning nende eest ei ole võimalik raha tagasi saada.Tagasimaksed ja tagastamine

a. Esemelised tooted

Esemelised tooted: kahjustatud või ebasobivad tooted saab tagastada 14 päeva jooksul alates tšekil olevast kuupäevast. Kahjustamata või peaaegu täiuslikus seisundis tooteid saab tagastada 45 päeva jooksul. Kui soovite toote tagastada, peate tasuma tagasisaatmise tasu. Raha maksame tagasi siis, kui oleme teie saadetud toote tagasi saanud.

Kui teie pakk oli saabudes kahjustunud või katki, tagastame toote eest makstud summa siis, kui saadate meile tõendi rikutud tootest. 

Tagastame makstud raha ainult siis, kui võtate meiega ühendust 45 päeva jooksul alates tšekil olevast kuupäevast. Kui esitate tagastamisavalduse pärast 45 päeva täitumist, ei saa me seda täita.

OLULINE: kontrollige, et sisestatud nimi ja aadress oleksid õiged. Me ei vastuta valele aadressile või nimele saadetud pakkide eest. Samuti ei pruugi te valesti sisestatud andmete korral saada raha tagasi.

b. Digitooted

Digitooted: digitooteid, nt PDF-faile, ei saa me tagasi võtta ega nende eest hüvitist maksta.
*Kui ostsite digitoote, kuid ei saa seda alla laadida, võtke meiega ühendust. Saadame uue faili niipea kui võimalik.